Logo izstrāde, web dizains, grafiskais dizains

 

 
   
Loading banner...
 • Logo izstrāde / Logo dizains
 • Webdizains / Mājaslapu izstrāde
 • Vizītkaršu dizains
 • Poligrāfija / Drukas dizains
 • Reklāmas kampaņas / Reklāmas dizains
 • Foto Restaurācija
 • Logo dizains
 • Webdizains
 • Vizītkaršu dizains
 • Poligrāfija
 • Reklāmas kampaņas
 • Foto Restaurācija
 

 

Mūsu klienti:

 

Logo izveide, logo dizains, firmas stila un reklāmas pakalpojumi

 

 

Atsauksmes:

       
  Logo izstrāde, logo izveide un grafiskais dizains RPP  

Juris Lūkass

Rīgas pašvaldības policijas priekšnieks

 

       
 

Sadarbībā ar Urban Picture esam realizējuši radošu projektu, kas veltīts Rīgas pašvaldības policijas 25.gadadienai. Projekta ietvaros tapis mūsdienīgs un oriģināls Rīgas pašvaldības policijas logo dizains, ar ko vēlējāmies uzsvērt mūsu iestādes attīstību un virzību, un tas izdevies lieliski, ņemot vērā augstās prasības logo dizaina koncepcijas izstrādē, kas dizaina veidotājiem tika pieprasīts no mūsu iestādes puses. Rezultāts iepriecināja un uz tā pamata realizēti arī citi darbi – jubilejas gadā atklājām fotoizstādi, kuras fotogrāfiju un dizaina salikuma autors ir Urban Picture ar “dzīvām un runājošām” bildēm, kas iemūžinātas 2016.gada kalendārā, kā arī esam tikuši pie lieliski izstrādātas brošūras ar atskatu Rīgas pašvaldības policijas vēsturē un ieskatu šodienā, kuras veidošanai veltītais laiks un nepagurstoši pārdomātās, niansēs izstrādātās detaļas sniegušas teicamu rezultātu.

 

Pateicamies Urban Picture vadītājam un radošajai komandai par paveikto un nākotnei novēlam klientus, kuriem ir ko teikt, kā arī, lai iecerēto vienmēr izdodas realizēt pozitīvi pārsteidzošā veidā!

 
 
       
  TV un Radio reklāmu izveide  

Ginta Lapinska

SIA "Douglas Latvia"

 

       
 

Ar reklāmas aģentūru Urban Picture uzsākām sadarbību ar mērķi adaptēt latviešu auditorijai televīzijas klipus, kā arī veidot radio reklāmas. Paveiktais darbs bija profesionāls, kvalitatīvs un šī aģentūra spēja iekļauties ļoti saspringtos nodošanas termiņos, par ko mēs augsti novērtējam mūsu sadarbību un šīs aģentūras atsaucīgos darbiniekus.

 

Noteikti turpināsim šo veiksmīgo sadarbību arī nākotnē!

 
 
       
  TV un Radio reklāmu izveide  

Vladislavs Aleksejevs

Sporta studija "Qlab"

 

       
 

Urban Picture komandai sakāms paldies par perfekti padarīto darbu, izstrādāto logo, firmas stilu, mājas lapu un pārējiem grafiskā dizaina elementiem. Tiešām bijis vērts ieguldīt līdzekļus jaunā uzņēmuma identitātes izveidē! Klienti iepazīstoties ar mūsu unikālu QLAB logo un saņemot rokās vizītkarti uzreiz atzīmē, cik tas ir kvalitatīvi un mēs ar lepnumu sakām, ka viss tika izstrādāts tepat Latvijā, Rīgā kompānijā UrbanPicture!

 

Noteikti turpināsim šo veiksmīgo sadarbību arī nākotnē!

 
 
       
  Firmas stila izstrāde SIA Skandlink  

Armands Sils

Uzņēmējs, SIA "Skandlink" valdes loceklis

 

       
 

Augsti novērtēju reklāmas aģentūras "Urban Picture" ieguldīto darbu mūsu firmas stila un mājas lapas izveidē. Izvēloties pakalpojuma sniedzēju – iepatikās Urban Picture jau realiztie projekti, tur bija kas īpašs un izvēle “krita” par labu Linarda komandai.

 

Bija ļoti interesanti saņemt mākslinieku radītos logo dizaina konceptus un izvēlēties no piedāvātajiem variantiem. Pozitīvi, ka bija iespējams redzēt dāžādas variācijas un Linards ņēma vērā visas mūsu vēlmes un komentārus. Viegli nonācām pie gala varianta un esmu priecīgs, ka izvēlējos tieši Urban Picture reklāmas aģentūru. Noteikti iesaku arī citiem sadarboties ar šīs nozares profesionāļiem!

 
 
       
  Logo izveide uzņēmumam AN Carvings  

Jelena Rodionova

"A.n. Carvings" vadītāja

 

       
 

Man palaimējies sadarboties tieši ar Urban Picture reklāmas aģentūru. Esmu pateicīga šim talantīgajam kolektīvam par neatkārtojamo iztēli, nepērspējamajiem dizaina darbiem, logo izstrādi, kvalitatīvu gala rezultātu un profesionālu pieeju darbā ar klientu. Vai plānoju sadarboties atkārtoti? - Bez vilcināšanās varu atbildēt - JĀ.

 
 
       
  Logo izstrādes cena un sadarbības process  

Diāna Ričika

žurnāla „Doctus” galvenā redaktore

       
 

Paldies šīs reklāmas aģentūras dizaineriem par sadarbību žurnāla "Doctus" abonēšanas pašreklāmas izveidē. Ļoti novērtējam atsaucību un precizitāti termiņu izpildē. Patika, ka sadarbība bija elastīga, tika piedāvāti vairāki reklāmas koncepti – gan savas radošās idejas, gan bija gatavi precīzi atspoguļot klienta vēlmes un idejas. Patika mākslinieku gaumīgais, drosmīgais „rokraksts” dizaina izveidē, atšķirīgs un pamanāms no citiem. Un neatlaidība darba procesā, lai sasniegtu vislabāko rezultātu – vizuāli baudāmu un profesionāli augstvērtīgu. 

 
 
       
  Logo dizaina cena un izmaksas  

Lauris l.

Uzņēmējs, banketu servisa īpašnieks

       
 

Esam ilggadēji sadarbības partneri ar dizaina aģentūru Urban Picture un viņu profesionālo komandu. Atsaucība, operativitāte, izcils apkalpošanas līmenis, ļoti radošs personāls, individuāla pieeja jebkuram mūsu lūgumam - tā dažos vārdos var raksturot mūsu sadarbību.

 

Pasūtījām mūsu uzņēmumam reklāmas fotosesiju ar ļoti specifiskām augstas klases fotomanipulācijām - rezultāts pārsteidza visus, tas bija kaut kas unikāls, par ko saņemam komplimentus no klientiem vēl joprojām.

 

Atsaucoties uz iepriekšējo sadarbību, aizvadītajā gadā nolēmām pasūtīt arī vizītkaršu, reklāmas afišu, plākātu un baneru dizaina izstrādes, komentāri bija lieki, rezultāts - izcils!

 
 
       
  Logo izveide uzņēmumam AN Carvings  

Indra Arāja

"My Clinic Riga"

 

       
 

Meklējām uzņēmumu, kas varētu profesionāli izveidot logo dizainu. SIA "Urban Picture" šo pakalpojumu komunicēja ar „100% apmierinātu klientu”, kas mums lika pasmaidīt. Pamēģinājām. Bijām prasīgi, mums bija svarīga komunikācija divu stundu laikā, konstruktīvas sarunas, izsmeļoša informācija, izpratne par mūsu cerībām, pedantiska termiņu ievērošana, saņemtā pakalpojuma kvalitāte par iztērēto summu. Un…? UrbanPicture to izdarīja! Viņiem pieplusojās vēl viens 100% apmierināts klients. Tā bija ļoti profesionāla sadarbība.

 

MyClinicRiga komanda.

 
 
       
  Logo izstrāde un firmas stila izveide  

Didzis Torims

SIA “Accent Būve” valdes loceklis

 

       
 

Mēs, SIA “ACCENT BŪVE”, izvēlējāmies URBAN PICTURE kā savu pilnas paketes dizaina izstrādātāju – sākot ar logo izveidi, vizītkaršu un veidlapu dizaina izveidi, kā arī mājas lapas dizaina izstrādi un beidzot ar mājas lapas programmēšanu.

 

Mūsu izvēle par labu URBAN PICTURE bija balstoties uz viņu iepriekšējiem paveiktajiem darbiem. Šobrīd atskatoties uz paveikto, varu droši teikt, ka mums ir prieks, ka arī mūsu uzņēmums ir pievienojies URBAN PICTURE veiksmīgi paveikto darbu sarakstam. Esam ļoti apmierināti par sasniegto rezultātu, izstrādātajiem logo un pārējiem pakalpojumiem! Noteikti iesakam URBAN PICTURE arī citiem, jo viņu radītie darbi ir ļoti kreatīvi un savu darbu URBAN PICTURE veic ļoti rūpīgi, profesionāli, uzmanību pievēršot vissīkākajām detaļām, kuras māk izcelt!

 
 
       
  Logo dizaina izveide Mirada Cup deju sacensībām  

Elena Lavrenyuk

Deju sacensību organizatore, SDK "Mirada" vadītāja

 

       
 

Jau piekto gadu raženā sadarbība ar reklamas aģentūru Urban Picture apliecina, ka esam izdarījuši pareizo izvēli – vēršoties ar lūgumu izstrādāt firmas logotipu un diplomu dizainus mūsu sporta pasākumiem.

Esmu ļoti pateicīga personīgi Linardam Lācim par lieliski pārdomātu un dziļi radošu logotipa koncepcijas izstrādi. Linards ir ļoti pretimnākošs klientu vēlmēm, viņam vienmēr ir skaidrs redzējums par to, ko vēlas saņemt klients.

Pateicoties lieliski izstrādātai logo koncepcijai, mūsu sporta deju turnīram ir savs, ne ar ko nesalīdzināms stils, sava atmosfēra un pat savi atbalstītāji :)

Esam ļoti pateicīgi Jums par padarīto darbu! Iesakām visiem sadarboties ar Urban Picture!

Ceram uz turpmāku sadarbību!!!

 
 
       
  Logo izveide Start Rating projektam  

Rajesh Sethi

Uzņēmējs, Start Rating un citu globālu projektu īpašnieks

 

       
 

Linards un viņa komanda ir sevišķas kārtas cilvēki, kas izceļas citu starpā ar īpašu radošumu. Viņu mērķis ir sniegt klientam rūpīgi izstrādātus un dziļi izanalizētus grafiskā un logo dizaina konceptus. Ticiet man Jūs pavisam noteikti spēsiet izvēlēties sev tīkamāko no izstrādāto logo klāsta, kas tiks radīts un piedāvāts tieši Jums! Es esmu no Indijas un jutos sajūsmināts saņemt šo paveikto darbu un tajā pausto ideju/redzējumu/dizainu, kas tika perfekti uztverts no manām domām. Linards ir lielisks profesionālis, un tā ir bauda komunicēt un strādāt ar viņu. Es vēlu šai komandai tikai pašu labāko un novēlu, lai viņi turpina sniegt savu radošo ieguldījumu pasaulei!

 
 
       
  Logo dizaina izstrāde IMOOVE.SE  

Gatis Grīnvalds

Uzņēmējs

       
 

"Sākumpunkts visiem panākumiem ir iekāre." Napoleona Hilla citāts

Es to jutu, jau no sākuma aplūkojot UrbanPicture logo dizaina un pārējos grafikas un reklāmas darbus. PATIESA IEKĀRE. Tu vari redzēt un sajust, ka cilvēki ir īstajā vietā. Es pilnībā uzticos šai komandai un no sirds iesaku: izvēlaties viņus, kad sākat savu iekāri. Vēlies lielisku rezultātu? Izvēlies pareizos cilvēkus! Thumbs up!

 
 
       
  Logo izveide un grāmatu vāku dizaina izstrāde  

S.R.Sparks

grāmatas "From Flames to Freedom" Autore

 

       
 

Linards Lācis ir izcili talantīgs mākslinieks un dizainers, kura radošais ieguldījums aptver plašu žanru mākslas darbu. Viņam ir intuitīvas spējas uztvert vēlmju kodolu klienta prasībās, lai izstrādātu orģinālu un augstas kvalitātes profesionālu darbu. Radot manas grāmatas vāka dizainu, viņš izstrādāja piecus inovatīvus konceptus, sākot no antīkām ilustrācijām līdz unikālām foto manipulācijām, piedāvājot dažādu stilu un krāsu variācijas. Dizaina izstrādes termiņš tika lieliski ievērots un projekts tika pabeigts solītajā laikā, kā arī dizaina formāts derēja jebkādām tālākām vajadzībām gan priekš vizītkartēm, promo-plakātiem, gan mājaslapas izveides. Viņa zināšanas un pieredze digitālajos medijos un sociālajos tīklos ir apbrīnojama, tas nodrošināja gludu starpkontinentālu komunikāciju ar manu izdevēju. Linards Lācis ir apdāvināts mākslinieks ar talantīgu komandu, apjomīgu portfolio, kas pārstāv plaša spektra specialitātes, un nevaru iedomāties neko, kas mani spētu atrunāt no patiesas rekomendēšanas ikvienam citam!

 
 
       
  Logo izveide un dizains lielogu audzētajiem  

Pēteris Liepiņš

Uzņēmējs, SIA "Scandinavian windows"

 

       
 

Urban Picture izstrādātie logo dizaini ir oriģināli un pozitīvi, tieši tas mani piesaistīja. Komunikācija ar Linardu ir viegla un patīkama, viņš vienkārši māk izskaidrot lietas un visu dara maksimālā kvalitātē un apsolītā termiņā.
Linardu iesaku kā savas nozares Profesionāli.

 
 
       
   

Sanda Sināte

Ogu lielaudzētava “Ķikšu Ogas”

       
 

Jau pirms idejas tapšanas par logo izstrādi, zināju, ka to uzticēšu vienīgi Urban Picture komandai. Nešauboties varu teikt, ka mana doma tika uztverta no pusvārda un veiksmīgi attēlota visos piedāvātajos logo dizaina konceptos. Kvalitatīvi un mūsdienīgi! Perfekts rezultāts un apstrāde līdz mazākajai detaļai. Esmu pateicīga par gala iznākumu un zinu, ka mūsu sadarbība turpināsies!

 
 
       
  Nacionālās Apvienības dizaina izstrāde  

Gatis Sprūds

Partijas "Nacionālā apvienība" ģenerālsekretārs

       
  Sadarbība ar UrbanPicture.net bija ļoti pozitīva un sniegums profesionāls! Paveiktais darbs gan acīmredzami kvalitatīvs, gan atbilstošs diezgan sarežģītajām prasībām un logo izstrādes nolikumam. Sadarboties bija patiešām patīkami!
 
 
       
  Oriģināla logo izveide  

Māris Arbidāns

Uzņēmējs, portāla Firmam.lv īpašnieks

 

       
 

Esmu pateicīgs "Urban Picture" komandai par sniegto pakalpojumu, radot lielisku firmas stilu, logo izstrādi un mājas lapu - vizuāli pievilcīgu un funkcionālu. Darba rezultāts pilnībā atbilda manai vīzijai. Projekts tika paveikts ātri un iekļaujoties noteiktajos termiņos. Paldies!

 

Novēlu, lai jums radošas idejas un daudz klientu!

 
 
       
  Logo izveides cenas uzņēmumam Beyond Infinity  

Rūta Labrence

Uzņēmēja, modes dizainere

 

       
 

Mana sadarbība ar reklāmas aģentūru Urban Picture ietvēra mājas lapas - interneta veikala paraugu izstrādi, logo izveidi un dizainu topošam modes biznesa plānam. Projekta mērķis bija atspoguļot brenda identitāti, kā arī piedāvāt ērtu un saprotamu klientu apkalpošanu.

Neskatoties uz to, ka projekta vadība un izveide notika attālināti, jo dzīvoju Londonā, iegūtais rezultāts bija orģināls, innovatīvs un vizuāli skaists, kā arī tika atzinīgi novērtēts no citiem industrijas profesionāļiem Londonā. Linards Lācis un viņa komanda ietver patiešām talantīgus māksliniekus un dizainerus ar atvērtu uztveri klienta vēlmēm un izcilām spējām uz tām atbildēt, piedāvājot dažādus kreatīvus konceptus.

 
 
       
  Augstas kvalitātes logo dizains  

Filips Birzulis

Tūrisma profesionālis, uzņēmējs

 

       
 

Urban Picture reklāmas aģentūra izstrādāja mana portāla logo dizainu, radīja virkni Latvijas un tās reģionu ilustratīvu karšu un deva lielu ieguldījumu lapas vizuālajam tēlam. Šī komanda ir talantīga, enerģiska un radoša, tā sniedz kvalitatīvu darbu solītā laikā un budžetā. Es balstos uz turpmāku sadarbību ar viņiem atkal nākotnē, jo mana pieredze ar Urban Picture ir bijusi izcila visās iespējamās nozīmēs!

 
 
       
  Restorāna logo izstrāde, dizains un logo izveide  

Sanita Spure

Uzņēmēja, SIA „SalātBārs” īpašniece

 

       
 

Ar UrbanPicture bija ļoti viegli strādāt, viņi viegli uztvēra vajadzīgo informāciju un tikpat viegli to integrēja savos dizaina darbos. Rezultātā bija piedāvāti vairāki logotipu koncepti, kuri bija tiešām ļoti radoši un veiksmīgi. Darbs bija rūpīgs un profesionāls!

 
 
       
  IT jomas logo izstrāde  

Mārtiņš Kronbergs

Uzņēmējs, SIA "Marko tech" īpašnieks

 

       
 

Ar reklāmas aģentūru Urban Picture izvēlējos sadarboties pēc savu partneru rekomendācijas. Varu teikt, ka šie dizaineri ir lieliski profesionāļi un savu darbu prot ļoti labi.


Viņu izstrādātais logo dizains un firmas stils manam uzņēmumam ir tieši tas, kas mums bija vajadzīgs, lai radītu profesionālu un reprezentatīvu uzņēmuma tēlu. Šie cilvēki ir atsaucīgi un spēj ātri saprast klienta vēlmes, kā arī tās realizēt korporatīvajā dizainā.

 
 
       
   

Visvaldis Leitāns

Uzņēmējs, VIesunama un atpūtas bāzes Jūrmala camping īpašnieks

 

       
 

Esam ilggadēji sadarbības partneri ar UrbanPicture, esam pasūtījuši reklāmas bannerus, ikonu dizainus, foto pakalpojumus un dažādu reklāmas materiālu dizainus. Strādājot ar šo komandu, vienmēr varam sagaidīt patīkamu un pretimnākošu attieksmi, individuālu un radošu pieeju, interesantu un unikālu dizainu, kā arī orģinālu stilu un teicamu kvalitāti gala rezultātam. Ko vēl vairāk var vēlēties? No sirds iesakām!

 
 
       
   

Zigmunds Freibergs

Pasākumu vadītājs, uzņēmējs

 

       
 

Kad meklēju, kam uzticēt logo izstrādi, izskatīju ļoti daudzu IT uzņēmumu piedāvājumus. Pēc Urban Picture portfolio, viņi likās vienīgie, kuriem precīzi izdevies vairākkārtīgi apvienot gan konceptuāli trāpīgu logotipa saturu, gan arī - vizuāli baudāmu tā noformējumu; tāpēc arī nolēmu ar viņiem uzsākt sadarbību. Un rezultātā saņēmu to, ko vēlējos - konceptuāli precīzu, vienkāršu un atraktīvu logo! Paldies, Linard, gan Jums, gan Jūsu cilvēkiem, kuri pielika savu roku!

 
 
       
   

Kristaps Grietiņš

Uzņēmējs, Projektu vadītājs

 

       
 

Rūpība, elastīgums un profesionalitāte - tie ir vārdi, ar kuriem varētu raksturot Linardu un reklāmas aģentūras UrbanPicture.net komandu. Paldies par paveikto gan logo izstrādes, gan pārējo reklāmas pakalpojumu sakarā! Radoši un kvalitatīvi!

 
 
       
   

Andris Virats

Uzņēmējs, Zviedrijas celtniecības uzņēmuma "Backa Bygg" īpašnieks

 

       
 

Vēlos pateikt lielu paldies dizainerim Linardam Lācim un viņa komandai par mana uzņēmuma "Backa Bygg" logo izstrādi!
 
Piebildīšu, ka informācija par to, ko vēlētos redzēt sava uzņēmuma logo nesniedzu Jums visai izsmeļošu, jo zināju vien krāsu nianses kādas varētu iekļaut, bet izstrādātais logo ir tieši tas, ko vēlējos! Kaut gan sākotnēji aprakstīt, kāds tieši tas varētu izskatīties, nebija iespējams! Rezultātā ieguvu logo dizainu, kas ar minimālistisku un simbolisku ilustrāciju viegli paliks potenciālo klientu atmiņā, kas arī, manuprāt, ir viens no svarīgākajiem faktoriem!
 
Paldies par sadarbību!

 
 
       
   

Māris Lācis

Latvijas Radio Skaņu ierakstu daļa, Mix pro studio

 

       
 

Tik mazam uzņēmumam, kā manam, palaist savu mājas lapu ir notikums. Īpaši, ja Tu strādā starptautiskā tirgū. Daudzās nozarēs laba mājas lapa ir galvenais rīks klientu atrašanā un pienāk brīdis, kad mājas lapas saturs vai dizains ir jāatjauno. Urban Picture ar to tika galā veiksmīgi - kvalitatīvi, ātri un lēti!

 
 
       
   

Ints Balodis

Uzņēmējs, "MA Datori" īpašnieks

 

       
  Lācis ir talantīgs. Patiešām.
 
 
       
   

Victor Ravdive

Uzņēmējs, Restorāna "International S.V." Īpašnieks

 

       
 

Mums bijusi veiksmīga un pozitīva sadarbība ar radošo reklāmas un dizaina aģentūru Urban Picture. Ātra adaptēšanās mūsu firmas stilam un vīzijai, augstas kvalitātes izstrādātie dizaina koncepti un īpaša uzmanība, kas tika pievērsta vismazākajām detaļām, kā arī lieliska mūsu vēlmju un prasību uztveršana.

 
 
       
   

Linda Lejiņa

Deju studijas īpašniece

 

       
 

Linards ātri spēj uztvert klienta vajadzības, gaumi un vēlmes. Tas ir īpaši nozīmīgi, jo nav lieki jālauza galva vai jālabo kļūdas. Visas nepieciešamās darbības notiek profesionāli ātri un par pieņemamu cenu. UrbanPicture uzņēmums noteikti spēs gūt lielus panākumus mūsdienu tirgū, jo ir gan attieksme, gan profesionalitāte, gan arī elastīgums un ātrums. Liels paldies par veiksmīgo darbu!

 
 
       
   

Edgars Pelcis

Uzņēmējs, loģistikas kompānija "Hanza cargo"

 

       
 

Izvēle sadarboties ar dizaina studiju UrbanPicture.net tika veikta pēc ļoti rūpīgas webdizaineru un datorgrafikas izstrādātāju izpētes. Šīs komandas portfolio projekti liecināja par radošu un orģinālu pieeju darbam, tāpēc neradās šaubu, ka UrbanPicture būs piemērots partneris reklāmas kampaņu, datorgrafikas projektu un logo izstrādei. Izdarītā izvēle ir pilnībā sevi attaisnojusi, pateicamies par labi padarītu darbu!

 
 
       
   

Dmitrijs Utkins

"DAK VISUAL" īpašnieks, mākslinieks

 

       
 

Mājaslapas dizains ir ļoti svarīgs sākumpunkts jebkurai veiksmīgai saimnieciskai darbībai! Paldies "Urban Picture" komandai par lielisko pirmo soli - mājas lapas dizainu un programmēšanu! Darba gaita, komunikācija un attieksme bija ļoti patīkama. Koncepts tika izprasts uzreiz un ar pirmo "šāvienu" iegūts teicams rezultāts!

 
 
       
   

Daniels Kristapsons

Uzņēmējs, Sykkelstasjonen.no īpašnieks

 

       
 

Kad sapratu, ka mans logo neatbilst manis paša prasībām, es nolēmu to mainīt, taču baidījos, ka tas vispār nebūs iespējams, jo man bija svarīgi paturēt vecā izstrādātā logo koncepta ideju un pamatu. Es sāku meklēt internetā dažādus logo un grafiskos dizainerus, bet, kad atradu UrbanPicture.net, man vairs nebija nekādu šaubu, ka izvēlēšos viņus savas firmas logo dizaina izstrādei. Tas, ko novērtēju visvairāk, ir UrbanPicture punktualitāte un augstā atbildības sajūta. Lai veicas!

 
 
       
   

Juta Neimane Šmāla

Uzņēmēja, Rotu māksliniece

       
 

No sirds paldies par lieliski izveidoto logo dizainu! Izskatīju vairākas logo izstrādes kompānijas. Urbanpicture.net piesaistīja ar profesionālo mājas lapu un iespaidīgo portfolio sadaļu. Nekļūdīga izvēle!

 

Vēlmes tika ņemtas vērā un radīts mūsdienīgs dizains, tieši tas, ko es meklēju. Vēlreiz paldies un noteikti iesaku!

 
 
       
   

Dace Pūpola

SIA "Semeko"

 

       
 

"Atstāt pēdas... Dzīvot un strādāt tā, lai paliek labas atmiņas un darbi uz ko skatīties. Jo nav nekā cita, kas patiesi būtu dēvējams par īstu mākslu, kā māksla mīlēt to, ko dari, cilvēkus, ar ko sadarbojies un radīt darbus ar paliekošu vērtību."


To droši un ar lielu pārliecību varam teikt par sadarbību ar reklāmas aģentūras "Urban Picture" dizaineru komandu. Tie ir cilvēki, kas spēj uztvert Tavas pasniegtās domas, atspoguļot nevis konkrētās, vēlamās lietas ārējo izskatu, bet gan to iekšējo un virzošo nozīmi, un realizēt no tām darbus, kas ir to vērts. PALDIES!

 
 
       
   

Kaspars Tuls

Uzņēmējs, Latviešu darba spēka uzņēumuma īpašnieks norvēģijā

 

       
 

Kāpēc tieši Urban Picture? Meklējot uzņemumus, kuri nodarbojas ar logo izstrādi, apskatījām vairāku uzņēmumu portfolio. Šī firmā ļoti piesaistīja ar saviem paveiktajiem darbiem, kas manā skatījumā bija ļoti kreatīvi un uzmanību piesaistoši.

 

Urban Picture komandas veikto darbu vērtēju kā izcilu. Galvenokārt, ērtās komunikācijas un gala rezultāta dēļ, kas bija atbilstošs visām izvirzītajām prasībām.

 

Īpaši vēlētos izcelt, ka izstrādājot logo dizaina konceptus tika ņemtas vērā visas nianses un vēlmes, kuras tika izvirzītas logo izveides procesa sākumā. Gala rezultāts ir vairāk kā ieguldīto līdzekļu un patērēta laika vērts! Viennozīmīgi rekomendētu izstrādāt uzņēmuma tēlu tieši pie Urban Picture reklāmas aģentūras!

 
 
 

 

Lielākais dizaina portfolio visā Latvijā. Vairāk kā 100 veiksmīgi realizēti liela apjoma dizaina projekti

100% apmierināti klienti katrā logo izstrādes un reklāmas pakalpojumu projektā 100% apmierināti klienti katrā logo izstrādes un reklāmas pakalpojumu projektā 100% apmierināti klienti katrā logo izstrādes un reklāmas pakalpojumu projektā 100% apmierināti klienti katrā logo izstrādes un reklāmas pakalpojumu projektā
Viens no Lielākajiem Portfolio Latvijā Tikai 100% Apmierināti

 Klienti

Augstākie Kvalitātes Standarti Ilgstoša Sadarbība ar Klientiem Visā Pasaulē Operatīvi Termiņi un Pieejamas Cenas
       
 
  (+371)  25 - 77 - 5550 <<Sazinies>> UrbanPicture@gmail.com    

© 2009-2017 UrbanPicture.net                Sākums   |   Par mums  |   Pasūtīt dizainu   |   Portfolio   |   Atsauksmes   |   Blogs   |   BUJ   |   Facebook   |   Kontakti