Logo izstrāde, web dizains, grafiskais dizains

 

 
 
       
   
   

Mēs esam radošais karaspēks, kas sastāv no talantīgiem un īpaši pieredzējušiem nozares speciālistiem ar atbildīgu attieksmi, nodrošinot katra klienta 100% apmierinātību.

Pāri visam mūsu vērtības ir neapstrīdami kvalitatīvs dizains, uzmanība vissīkākajām detaļām, neatlaidība un neierobežots radošums.

Mēs garantējam maksimālu kvalitāti, operatīvus termiņus un pieejamas cenas jebkuram klientam visā pasaulē.

 
   
 
Linards Lācis  

 

 

Linards Lācis

Vadītājs, radošais direktors, fotogrāfs

 

Linards dod priekšroku darbiem runāt viņa vietā un patiesi piekrīt vecajam teicienam, ka viens attēls domās ir tūkstoš pateiktu vārdu vērts.

 

Viņš ir izstrādājis uzņēmuma identitātes loģistikas kompānijām un pat sporta baložu sacensībām. Viņa patiesā kaislība ir fotografēšana, foto manipulācija un 100 gadu vecu fotogrāfiju atjaunošana.

 
 
Līga Dronka  

 

 

Līga Dronka

Projektu vadītāja, MUA

 

Līgai ir paticis vadīt un organizēt kopš viņa sevi atminas. Viņai piemīt šai nozarei tik ļoti nepieciešamā spēja izprast un atrisināt katru situāciju ar pārliecību un pabeigt katru projektu ar veiksmīgu rezultātu.

 

Viņa ir arī profesionāla make-up speciāliste, reklāmas un individuālo foto sesiju stiliste. Līgai patīk smaidīt un viņa mīl visu, ar ko nodarbojas.

 
 
 

 

 

Mārtiņš Pavasaris

Konceptu un tekstu autors

 

Mārtiņš ir strādājis televīzijā, radio, publicējies lielākajos Latvijas laikrakstos un interneta portālos kā arī iesaistījies vairākos radošos projektos. Kopš 2014. gada sākuma dzirdams Latvijas Radio 5.

 

Komunikācija un ideju ģenerēšana viņam sagādā vislielāko prieku, tāpēc pašsaprotami, ka darbs reklāmas aģentūrā tikai vairo profesionālo gandarījumu.

 
 
 

 

 

Artis Štamgūts

Mākslinieks, Modes dizainers

 

Artis ir latvijas mākslas akadēmijas pasniedzējs un nešaubīgi viens no labākajiem pašmāju modes dizaineriem. Radījis vairākas lieliskas kolekcijas un guvis panākumus vietējos un starptautiskos modes dizaina konkursos.

 

Viņš ir ne tikai lielisks diskusiju biedrs jebkādos dizaina jautājumos, bet arī īstais cilvēks, kas palīdzēs radīt izcilu uniformu dizainu Jūsu uzņēmumam.

 
 
 

 

 

Rūdolfs Kļaviņš

Projektu vadītājs, stratēģiskais plānotājs

 

Rūdolfa labākā rakstura īpašība ir augstākā izglītība starptautiskajā marketingā un reklāmā.  Lai smaidīgais foto šķistu gana ticams, Mēs vēlētos minēt arī kādu sliktu īpašību, bet neviens to vēl nav atklājis, un Klienti par rūdi nav sūdzējušies.

 

Rūdis ir labs cilvēks (viņam ir divi suņi). ar prieku vada mūsu uzņēmumam uzticētos projektus un palīdz ar zinošu viedokli.

 
 
 

 

 

Rihards Šešo

TV un Radio reklāmas speciālists

 

Rihards ir ne tikai veiksmīgs mediju speciālists, bet arī elpu aizraujošu video un audio projekciju radītājs "Staro Rīga" festivālos un citviet. Katrs viņa darbs cilvēkos izsauc izbrīnu un patīkamu pārsteigumu. garantēti!

 

Viņš ir ekstremāli pieredzējis TV un Radio reklāmu radīšanas procesā kā arī to iesniegšanas un izstrādes noteikumos. Viņš zina visu. pilnīgi visu.

 
 
 

 

 

Ilze Skredele

Grafiskā dizainere

 

Ilzes specialitāte ir produktu un iepakojumu dizains. Studējot vairāk kā 8 gadus dizaina sfērā, ilze spēj pārsteigt ne tikai ar saviem darbiem, bet arī pieredzi un tehniskajām zināšanām tipogrāfijas jautājumos.

 

Viņa patiesi mīl savu darbu un katrā projektā meklē, atrod un izceļ unikālo, koncentrējoties uz ilgtspējīga dizaina radīšanu. klienti to vienmēr novērtē.

 
 
 

 

 

Jānis Līviņš

Programmētājs

 

7 gadu profesionālajā pieredzē Jānis ir realizējis vairāk kā 90 web projektus bankām, tehnoloģiju kompānijām un cita veida lielākiem un mazākiem uzņēmumiem.

 

Jānis ir eksperts jebkāda veida web izstrādē, ieskaitot interneta veikalus un programmatūru uzņēmumu iekšējām vajadzībām. Viņš ir ļoti mērķtiecīgs, akurāts un pievērš uzmanību vissīkākajām detaļām.

 
 
 

 

 

Elīna Plūmīte

Fotogrāfe

 

Mūsu komandas biedri elīnai ir uzticējuši savu kāzu, kristību un citu sevišķi svarīgu momentu iemūžināšanu. Zinām, ka Elīna sniegs nevainojamu rezultātu, tāpēc likumsakarīgi viņas spējas uzticam arī mūsu klientu pasūtījumu izpildei.

 

Elīna ir klusa un mierpilna. Aiz tā slēpjas nosvērtība, augsta pārliecība un domu koncentrēšana ideālā kadra tapšanai. Viņa daudz smaida un smaida arī viņas bildes, tā tas tiešām ir!

 
 
 

 

 

Dmitrijs Utkins

grafiskais dizainers, 3d mākslinieks

 

Interesanti, ka Dima ir jau otrais cilvēks, kurš atrada mūs nevis mēs viņu. Dimam patika mūsu komandas realizētie darbi, un viņš pasūtīja pie mums mājas lapas izstrādi. Ar prieku to veicām un tapšanas procesā sapratām, ka tādi talanti Latvijā ir milzu retums, Dima jāaicina komandā.

 

Dmitrijs veic neticami reālistiskas 3D vizualizācijas. It kā ar to nebūtu gana, bet viņš ir arī ļoti patīkams un pretimnākošs cilvēks. Šī enerģija transformējas viņa paveiktajos darbos.

 
 
Egīls Lange  

 

 

Egīls Lange

Programmētājs

 

Egīls bija viens no gudrākajiem audzēkņiem vidusskolā, pārņemts ar ķīmiju, viņš pelnīja godalgas valsts zinātnisko darbu konkursos. Pēc absolvēšanas Egīls transformēja savu kaislību no ķīmiskajiem savienojumiem uz programmēšanas funkcijām.

 

Runā, ka Egīls var strādāt dienām ilgi bez gulēšanas un pārtikt no algoritmiem. Ņemot vērā viņa mērķtiecīgo nodošanos darbam, šī leģenda varētu būt patiesa.

 
 
 

 

 

Arundevs harans

web dizainers

 

arundevs ir viens no mūsu komandas zelta spēlētājiem. Viņa stila izjūta un izcilās prasmes rada nevainojamus rezultātus. Viņš lieliski zina, kā apvienot moderno ar funkcionālo.

 

arundevs ir bijis talantīgs jau kopš bērnības, viņš ir ļoti draudzīgs, punktuāls un viegli pielāgojas jebkurai situācijai.

 
 
Dāvis Ozols  

 

 

Dāvis Ozols

ilustrators, gleznotājs

 

dāvis ir patiesi apdāvināts mākslinieks, savos jaunajos gados viņš paguvis atklāt paša veidotas personālizstādes un pierādījis savu orģinalitāti ar neatkārtojamu stila izjūtu.

 

Neskatoties uz viņa daudzajiem talantiem, Dāvis ir vienkāršs puisis no mākslas akadēmijas ar plašu sirdi un dvēseli, riteni un mugursomu - pilnu eļļas krāsām, otām, zīmuļiem un skiču kladi.

 
 
Fotogrāfs Pēteris Liepiņš  

 

 

Pēteris Liepiņš

Fotogrāfs

 

Vairākus gadus atpakaļ Pēteris pie mums pasūtīja logo un vizītkaršu dizainu. Talantīgais un pieredzējušais fotogrāfs komunikācijā atklājās tik atvērts un tuvs mūsu aģentūras vērtībām, ka ar prieku viņu uzņēmām savā starpā.

 

Pēteris ir profesionāls fotogrāfs, kurš perfekti veic interjera, produktu un korporatīvo pasākumu sesijas.

 
 
Toms Bordāns  

 

 

Toms Bordāns

intelektuālo īpašumu tiesību speciālists

 

toms zina visu par autortiesībām, preču zīmēm, patentiem un komercnoslēpumiem. Viņš ir izglītots un pārliecināts speciālists. Ja atrodam kādu no mūsu darbiem vai idejām nokopētu bez atļaujas, viņš vienmēr to atrisinās.

 

ironiski, bet Toms ir arī profesionāls Cīņas sporta meistars ar tērauda galvaskausu, tāpēc viņš ir ne tikai mūsu intelektuālais sargs, bet arī pilna servisa apsardzes sistēma.

 
 
 

 

 

Citi speciālisti

Tipogrāfija, uniformu dizains, promo, u.c.

 

Ar mūsu ilggadējo pieredzi un plašo pakalpojumu klāstu esam nodibinājuši tuvus kontaktus ar labākajiem saistīto nozaru speciālistiem Latvijā (tipogrāfija, modes māksla, uniformu dizains un šūšana, promo produkti un promo pasākumi, u.c.), tāpēc esam spējīgi piedāvāt pilna klāsta servisu - sākot no logo dizaina un uzņēmuma filozofijas, līdz individuāli dizainētām un šūtām uniformām, pat kurpēm.

 

 

Mēs strādājam ar klientiem visā pasaulē,

aizpildi zemāk redzamo formu un saņem atbildi 1 darba dienas laikā!

 

 
 
 

*Vārds:

*E-pasts:

*Apstipriniet E-pastu:

Temats:

   

 

      

 

      

 

 
 
 
  (+371)  25 - 77 - 5550 <<Sazinies>> UrbanPicture@gmail.com    

© 2009-2017 UrbanPicture.net                Sākums   |   Par mums  |   Pasūtīt dizainu   |   Portfolio   |   Atsauksmes   |   Blogs   |   BUJ   |   Facebook   |   Kontakti